Voortaan is het mogelijk om de standaard PROFILE en MACRO databank van ELUCAD te overschrijven met een specifieke voor een bepaald profiel en/of een bepaalde macro.
De Profielen tab in MCMAN is voorzien van een extra kolom ‘Databank’, waarin de gebruiker voor een bepaald profiel en/of reeks een andere ELUCAD profiel databank kan opgegeven dan de standaard :

De Routines tab in MCMAN is voorzien van een extra kolom ‘Databank’, waarin de gebruiker voor een bepaalde routines een andere ELUCAD macro databank kan opgegeven dan de standaard :

Indien de macro databank per macro in één routine nog dient gewijzigd te worden dan kan dat door TOOL object de eigenschap ‘Database’ voor ‘Perform’ of ‘Apply’ te definiëren :
